تحقیق در مورد پروکسی ها

مطالب دیگر:
طراحی و شبیه سازی آنتن های آرایه ایتاملی بر رابطه یادگیری سازمانی و نوآوری در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالیبررسی رابطه اشتغال مادران با شیوه های تربیتی فرزندانبررسی تاثیر ارتباط والدین با مدرسه بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزاننقش اعتماد سازمانی بر فرهنگ سازمانی در سازمان بازنشستگی شهرداریبررسی رفتار كارآفرینانه منابع انسانی در سازمان میراث فرهنگیبررسی تاثیر فرزند معلول بر تعاملات اجتماعی و رضایتمندی از زندگی والدین آنهابررسی اثرات مؤلفه‌های کیفیت زندگی کاری (WLQ) بر کیفیت تصمیم‌های استراتژیک در سازمان آموزش وپرورش تهراننقش مدیریت بازاریابی در جهانی شدن بازار فرهنگ ایرانبررسی سطح تقاضا برای كالا، كیفیت، رقابت، تعیین قیمترابطه سبك های مقابله ای و ذهن آگاهی با سلامت روان دانشجویاننقش بازاریابی اجتماعی در توسعه صنعت بیمهبررسی و نقش عوامل رضایت شغلی بر عملکرد دبیران مدارسبررسی رابطه رضایتمندی زناشویی بر بهزیستی روانی دانشجویانمقایسه دو دیدگاه اسلام و فمنیسم در مورد زنانمجموعه ورزشی تفریحی بانواندانلود تحقیق در مورد فلزیاببررسی اصل استقلال قضاوت در جمهوری اسلامی ایرانبررسی تأثیرات ماهواره برهویت افرادبررسی ارتباط میان تعهد کارمند و سیاست های سازمانی
تحقیق در مورد پروکسی ها ,پروکسی ها,دانلود تحقیق در مورد پروکسی ها ,پروکسی,ها|1231395|ney
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان تحقیق در مورد پروکسی ها آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل : .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 11 صفحه

قسمتی از متن .doc :

پروکسی ها

مقدمه

پروکسی ها برنامه هایی هستند که در کامپیوتر هایی که به عنوان سرور در شبکه ای که به آن متصل هستید اجرایی شوند ( چه این ارتباط از طریق مودو با شد یا با وسیله های دیگر ) .

این برنامه ها تقاضا های HTTP و FTP را دریافت و فایلهای مربوط را از اینترنت که با سرور متصل شدند انتقال می دهند .

وقتی که یک پروکسی را پیکربندی کردید ، تقاضاهای HTTP و FTP از طریق کامپیوتر که به عنوان سرور پروکسی می باشد دوباره فرستاده می شوند. با این وجود می توانید میزبان های خاصی انتخاب کنید که می توانید مستقیماً نه از طریق سرور پروکسی متصل شوید. برای مثال اگر به شبکه محلی متصل می شوید به میزبان های محلی متصل شوید که لازم نیست از طریق سرور پروکسی باشد.

شما بایستی یک سرور پروکسی را پیکر برندی کنید اگر مجری شبکه به آن نیاز داشته باشد اگر شما یک کاربر شماره گیر هستید آن، ISP شما خواهد بود. با این وجود حتی اگر مقدار کمی سرگرمی درباره این پروکسی دارید نیاز نیست چیزی را تغییر دهید.

لطفاً توجه داشته باشید که استفاده از سرور های پروکسی اختیاری است اما به کارگیری آن دارای مزیت هایی است که دستیابی سریع به اطلاعات در شبکه یکی از مزایای آن است. اگر مطمئن نیستید که به سرور پروکسی برای اینترنت نیاز دارید یا نه لطفاً با راهنمای تنظیم کننده ISP خود یا مجری سیستم خودتان مشورت کنید.

Connect to the internet directly

اگر نمی خواهید که از سرور پروکسی استفاده کنید این گزینه را انتخاب کنید. اگر تصمیم به استفاده از پروکسی را دارید به چند روش می توانید آن را تنظیم کنید.

Automatically detected script file

اگر شما می خواهید که پیکر بندی نصب پروکسی فایل Script به طور اتوماتیک جستجو و بارگزاری شود این گزینه را انتخاب کنید. تنها فرقی که این گزینه با گزینه قبلی دارد این است که در این گزینه احتیاج نیست که شما محل پیکر بندی فایل Script را تعیین کنید. در عوض با استفاده از WADD به طور اتوماتیک بارگذاری خواهید شد.

توجه

اگر در استفاده از این Setup مشکلی دارید برای اطلاعات بیشتر لطفاً با بخش FAX به آدرس WWW.Kongueror.org مشورت کنید.

Specified script files

اگر پشتیبانی پروکسی شما از طریق فایل script انجام می شود که در یک آدرس مشخص می باشد این گزینه را انتخاب کنید. شما می توانید به آدرس مورد نظر در محل کا در متن بروید یا از آیکون folder برای جستجوی آن استفاده کنید.

Preset environment variables

بعضی از سیستمها با پروکسی $HTPP تنظیم شده اند که به شما اجازه می دهد تا درخواستهای گرافیکی و غیر گرافیکی همان پیکربندی اطلاعات پروکسی را share کنید. اگر این کاربردها را می دانید این گزینه را انتخاب کنید و گزینه setup را کلیک کنید تا نامهای