تحقیق در مورد پروژه میدان شهدا 12 ص

مطالب دیگر:
پروژه آمار وسایل نقلیهتحقیق در مورد هیپنوتیزم و آموزش هیپنوتیزم 7 صفحهپاورپوینت تولید شیر لیزر و مسافت سنج لیزری‎تحقیق در مورد قوم ثمود 15 صفحهپاورپوینت-اختلالات روانی در کودکان ونوجوانان-168اسلاید-فرمتpptxپوستر منشور حقوق بیمار (5 محور)پاورپوینت-چشم اندازی از معماری ارگانیک در طبیعت-98 اسلاید-فرمتpptxمقاله مروری ترجمه شده با عنوان نقش توالی DNA در تشکیل سانترومرروش های تشخیص و جلوگیری از حمله سیاه چاله در شبکه موردی سیارپروژه درباره كنترل كننده هاي برنامه پذير PLC ترکیب گیاهی برای درمان طبیعی زودانزالی در مردانپروژه درباره معماری پروژه درباره رويکرد مدل سازی REA برای تدريس AISپروژه درباره پورت موازي و استفاده از آن در پروژه‌هاپروژه آمار درباره مسافرت پاورپوینت-انواع معماری ارگانیک-52اسلاید-فرمتpptxپاورپوینت دوران کودکی ونوجوانی اختلالات ومشکلات مربوط به آن 101اسلاید-فرمتpptxپروژه تجزيه و تحليل در عکاسیپروژه کامپیوتر درباره RAM
تحقیق در مورد پروژه میدان شهدا 12 ص ,پروژه میدان شهدا 12 ص,دانلود تحقیق در مورد پروژه میدان شهدا 12 ص ,پروژه,میدان,شهدا,12,ص|1231393|ney
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان تحقیق در مورد پروژه میدان شهدا 12 ص آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل : .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 12 صفحه

قسمتی از متن .doc :

انواع سیمان استفاده شده در پروژه میدان شهدا

انواع سیمان های مورد استفاده در بتن پروژه از نوع تیپ 2 میباشد و اگر

این سیمان در بازار موجود نبود سعی می شود که از سیمان پازولان استفاده شود.

بیشترسیمان مورد نیاز این پروژه از کارخانه ی سیمان مشهد تهیه می شود و در مواقعی که این کارخانه مشکلاتی را برای تهیه سیمان مورد نیازداشته باشد از کارخانه های سیمان بجنورد و یا سبزوار استفاده می شود.

طرح اختلاط بتن در پروژه میدان شهدا

قبل از شروع به کار یک پروژه از آزمایشگاه مربوطه خواسته می شود

مصالح بتنی را که در آن پروژه قابل مصرف است به آزمایشگاه برده و بر اساس آن مصالح ، دانه بندی وعیار سیمانی را که می خواهند در این طرح به آنها می دهند.بر اساس این طرح اختلاط پیمان کار موظف است نسبت به انجام بتن سازی اقدام نماید.

طرح اختلاط بتن دارای روش های مختلفی می باشد .بتن های مورد استفاده در این پروژه عیارهای متفاوتی دارند که عبارتند از: بتن 150 برای مگ ، بتن 250 برای بتنهای موجود در جداول و بتن 300 یا 350 برای کارهای سازه ای .

روش تولید بتن در پروژه میدان شهدا

کلیه ی بتن های موجود در این پروژه از کارخانه های ساخت بتن تامین می شود .

قبل از اینکه بتن مورد نیاز در کارخانه تولید شود بچینگ موجود در کارخانه مورد بازدید قرار می گیرد و پس از تایید سیستم بچینگ، سیستم طرح اختلاط و دانه بندی آنها اختلاط بتن انجام می گیرد.

روش تولید بتن بیشتر به صورت دستگاه بچینگ می باشد و پس از ساخت بتن در آن مدت زمان معینی که باید بتن حمل شود ، بتن توسط میکسل به پروژه حمل شده و از آنجا توسط پمپ و یا توسط باکت هایی که با جرثقیل جابجا می شوند بتن را داخل محل های مورد نیازمی ریزند.

آزمایشگاه پروژه و شرح وظایف آن

در مورد دانه بندی بتن آزمایشهای مختلفی وجود دارد که توسط آزمایشگاه موجود در پروژه انجام می گیرند .برای اینکه متوجه شوند که دانه بندی ها دچار تغییر شده اند یا نه این آزمایشات به صورت دوره ای نیزهر چند ماه یک بارانجام می شود که اگر آنها دچار تغییر شوند بر اساس آن دانه بندی مجددا بتن طرح اختلاط داده می شود .

یکی از آزمایشاتی که موقع هر بتن ریزی گرفته می شود، مربوط به ارزش ماسه ای دانه بندی است که باید استاندارد های لازم را داشته باشد و باید ارزش ماسه ای آن بررسی شود مخصوصا در مورد ماسه که مصرف زیادی دارد و امکان دارد از معدن های مختلف تهیه شود .

به علت وجود پروژه های متعدد (نزدیک به 48 پروژه) و حجم بالای بتن ریزی (تقریبا 1000 متر مکعب در روز) این پروژه دارای یک آزمایشگاه مقیم می باشد که در آنجا مستقر است.

با توجه به نیاز پروژه ها از آزمایشگاه مقیم دعوت می شود تا نمونه گیری های مورد نیاز با توجه به هر پروژه را انجام دهند

که در هر مرحله پنج سری قالب که به صورت مکعبی شکل هستند را نمونه گیری می کنند که به مدت 11 روز و یا 42 روز نمونه ها در شرایط آزمایشگاهی نگه داشته و پس از آن شکسته می شوند .در صورتی که در طی این مدت به آن نتیجه مطلوب نرسند ، با توجه به نظر دستگاه نظارت اقدام به شکستن نمونه ی 90 روزه می شود و در این نمونه مشخص می شود که بتن به مقاومت مورد نیاز رسیده یا خیر که اگر نرسیده باشد تمهیدات دیگری وجود دارد که طبق قوانین موجود در بتن ایران در نشریه آبا بتن بررسی شده و نتیجه گیری می شود که بتن مورد نظرقبول است یا باید تقویت ویا مورد تخریب قرار گیرد.

افزودنی های بتن در پروژه میدان شهدا

با توجه به اینکه هنوز رفتار برخی از افزودنی ها برروی بتن شناخته شده نیست سعی می شود دراین پروژه ازانواع افزودنیهای بتن استفاده نشود مانند مواد فوق روان کننده که باعث می شوند نتایج آزمایشات خیلی بالاتر از آن چیزی که هست جواب دهد نه نتایج دقیق آن که در مورد روان کننده ها این موارد در نتیجه آزمایشات انجام گرفته دیده شده است ولی با توجه به این موضوع ، چند افزودنی عمده در بتن ریزی این پروژه مورد استفاده قرار می گیرد: مانند استفاده از مواد حباب زا و چون بتن در بعضی از قسمت ها دچار سایش می شودازافزودنی ای برای افزایش مقاومتی سایش بتن استفاده می کنند .

یکی دیگر از افزودنی های مجود در این طرح پودر سیکا می باشد .

اگر بتن رنگی مورد نیاز باشد از سیمان سفید استفاده می کنند و هم چنین برای اینکه بتن نمایان تر و روشن تر گردد از سیمان سفید و سیاه به طور هم زمان استفاده می کنند